EY

Když si ve své firmě nevíte rady s audity, daněmi, procesy nebo transakcemi, vyrazte do EY. Zaměstnanci společnosti – a že už jich je v Praze přes tisíc! – udělají všechno proto, aby váš byznys prosperoval na jedničku. V oblasti poradenství totiž patří mezi světovou špičku a úspěšné projekty mluví samy za sebe.
Na kontě mají už víc než dva tisíce klientů – bank a předních velkých firem – nejen z Česka, ale z celého světa. Jejich pobočky proto najdete nejenom v Evropě, ale i na Blízkém východě, v Indii nebo v Africe. Pokud tedy zrovna nepotřebujete pomoct s vlastním podnikáním a spíš by vás lákalo pomáhat v EY s klientskými projekty, můžete se dostat taky k pěkné porci cestování.

#jobstory

Když si na Wall Street neví rady aneb moderní technologické procesy ve finančnictví

Přijdou za EY. Vážně. Svět se vyvíjí raketovým tempem a ani v oblasti financí a bankovnictví, která patří k základním pilířům naší společnosti, tomu není jinak. A nemyslíme tím jen internet banking v mobilu nebo spekulace o tom, co s kryptoměnami. Banky čelí dnes a denně obrovským výzvám nejen ze strany klientů a bez moderních technologií by to zkrátka nezvládaly. Naštěstí v tom ale nejsou samy a pomoct jim můžete třeba i vy.

Soumrak nudných patronů s razítkem

Jestli existuje profese, u které se očekávání laiků a realita potkají jen málokdy, je to auditor. Když se s ním dáš do řeči, bude mít na sobě pečlivě vyžehlenou košili, bude mluvit rozvážně a strukturovaně – a nepřestane ti vyvracet, že jeho práce zdaleka není taková, jak sis myslel. Jenže teď v auditu probíhá revoluce, jaká tedy bude auditorská profese v budoucnosti?

Vytvořili jsme zatraceně sofistikovanou kalkulačku

Pracuje v Financial Services Advisory dva a půl roku a jeho plnovous musí růst podobnou dobu. Josef Chludil sedí v prosklené zasedačce ve Florentinu a vypráví o LIC – nástroji, kterým usnadňuje bankám soulad s přísnou mezinárodní regulací, která se jmenuje IFRS 9. Přečtěte si celý rozhovor.

Největší kyber-hrozba? Člověk

Kybernetické hrozby jsou v mnohém podobné nemocím. Můžete je mít dlouho, ignorovat jejich příznaky, a když plně propuknou, už často bývá pozdě. Snažíte se pak minimalizovat jejich dopad, léčit symptomy a nesoustředíte se na příčinu. Tou jste přitom často vy sami.

Najdi job v oboru